Menopecia Yan Etkileri

menopecia-yan-etkileriİçeriğindeki gerek bilimsel ve gerekse bitkisel ürünler arasında yan etki yaptığı bilinen bir madde bulunmamaktadır. İçeriğindeki her madde üzerine etki ve yan etki açısından çok sayıda bilimsel araştırmalar yapılmıştır. Kullanım dozları bakanlıkların belirlediği üst sınırlar dikkate alınarak optimum miktarda konulmuştur.

Menopecia Yan Etkileri

Kullanımda herhangi bir yan etki beklenmez. Bu grup ürünler arasında en sık görülen iştah açma ve kilo aldırma sorunu yaşanmaz, çünkü çeşitli vitaminler olmakla birlikte iştah artırdığı ve kilo yaptığı bilinen vitaminler özellikle eklenmemiştir.
Saç dökülmesine yöntelik kullanılan ilaçlarda kullanıcıların aklına sıkça gelen ”vücut kılları kalınlaşırmı” sorusu vardır. İçeriğinde vücut kıllarını artıracak madde bulunmamaktadır.

Menopecia Tablet Ne kadar Süre Kullanılır

Kullanım süresi olarak genellikle 6 ay önerilir ancak 6 ayın sonunda kesmek yerine günde bir tablet olarak devam edilmesi elde edilen sonucun korunmasını sağlar. Sürekli günde iki tablet kullanmanın sakıncası yoktur. Uzun yıllar güvenle kullanabileceğiniz bir üründür.
İlaç bırakıldıktan sonra dökülmeler yeniden başlarsa tekrar başlamak gerekir.

Gebelerde Kullanımı
Kesinlikle kullanılmaması gerekir. Hamilelik süresinde hayati önemi olmayan hiçbir ilaç kullanımı önerilmez. Buna bitkisel ilaçlar da dahildir. Asla kullanılmaması önerilir.

Menopoza Girmemiş Olanlar Kullanabilir mi?
Menopoza girmemiş ama erkek tipi saç dökülmesi olan kadınlarda kullanılabilir ama o grupta xpecia tabletin erkekler için üretileni önerilir.

menopoz-doneminde-sac-dokulmesi-sebepleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menopecia © 2018