Anasayfa / Menopecia Üretici Firma

Menopecia Üretici Firma

Saç sorunlarına yönelik ilaçlar ve kozmetikler genellikle bir çok konuda üretim yapan firmaları çeşit olsun diye üretip piyasaya vermesi şeklinde üretilmektedir. Türkiye’nin sadece saça yönelik üretim yapan tek firması Hair Pharma’dır.

Menopecia Üretici Firma

Menopecia’nın üretimini yapan Hair Pharma 2004 yılından beri faaliyet göstermektedir. Saç hastalıkları ve diğer saç sorunları konusunda uzmanlaşmış olan Hair Pharma bilimselliği kanıtlanmış ve güvenilir hammaddelerle saçla ilgili sorunların çözümüne yönelik ilaçları üretmektedir. Çalışmalarında gerek yurt içinde uzman doktorlar ve kimyagerler tarafından yapılmış gerekse yurt dışında bu alanda yapılan çalışmalardan yararlanarak insanları en doğru ürünlerle buluşturmaya çalışmaktır.

Ürettiği ilk üründen bu yana saç sorunu yaşayanlara en doğru ve bilimsel seçeneği sunmayı amaç edinmiştir. Üretimde temel felsefesi bilimsel çalışma ve bilimsel deneylerle yeterince desteklendiği maddeleri kullanarak kendi uzmanlık alanında yani saça yönelik ürünler üretmektir.

menopecia tablet

Hair Pharma Ürünleri

Xpecia Tablet
Kadın ve erkek formunda üretilmektedir. Saç dökülmesi ve kalite kayıplarına yöneliktir.

HP Biotin Tabletler
1mg, 2 mg, 5 mg, 10 mg lık formları vardır. Türkiye de biotin tabletler arasında en geniş ürün gamına sahiptir.

Biotin Şurup
1.25 mg/ml olarak üretilmektedir. Türkiye’nin şurup şeklinde tek biotinidir.

Seboderm Şampuan
Saçlı deride seboreik dermatit (yağlı egzama) tedavisi için üretilir, climbazol içeren tek yerli şampuandır. Günlük kullanıma uygun formüle sahiptir.

DermoTTO Losyon
Yine saçlı deri seboreik dermatiti için üretilmiş bir losyondur. Haftada iki defa kullanımla sorun çözülmektedir.

Sawpoo Şampuan
Saç dökülmesi, kırıkları, kalite kaybına etkili günlük şampuandır.

Pedikap Baş Biti Tedavi Seti
Set halinde üretilen tek ilaçtır. Bit spreyi, şampuanı, plastik tarak ve çelik taraktan oluşan settir.

Sadbe Roll On
Normal ve forte formlarında üretimi yapılmaktadır. Saçkıran tedavisinde en etkili madde squarik asit di butil ester adlı maddeyi içeren tek hazır ilaçtır.

Postop Saç Ekimi Sonrası Temizlik Seti
Ekimlerden sonra yıkamada yaşanabilecek tüm sorunları bertaraf etmek için geliştirilmiştir. İçeriğindeki klorheksidin glukonat uygulandığı alandaki mikropları % 99.9 oranında öldürür.

Hairforte Sprey
Kadın ve erkek formlarında üretilmektedir. Bilimsel çalışmalarda minoxidile kıyasla orta ve uzun vadede daha iyi sonuç alındığı görülen prokapil adlı maddeyi içermektedir.

HGF Sprey
Tamamen bitkisel özlerden oluşmuştur. Saça en etkili bitkilerin aktif özleriyle en iyi sonuç alınabilecek formülasyona sahip saç dökülmesini önleyen spreydir.